• IP Copied!
    Click to Copy IP
    Loading...
  • Join our Discord!
    Loading..
  • Welcome to Gamster.org

    Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to apply for staff, report a cheater. apply for an unban, as well as connect with other members through your own private inbox!

    HankyFace
    Reaction score
    997

    Profile posts Latest activity Postings About

    • Nikoloz___5
      Nikoloz___5
      I'm really sorry for what I did, and please forgive me, because the period my account banned, I felt insulted, and that's what taught me my lesson. Please forgive me and thank you ❄❄❄❤❤❤❤❄❄❄❄
      Puteti specifica un motiv mai bun? Bug-ul nu se pune ca incalcarea regulamentului.
      Salut ! Am primit ban acum un an sau doi pe Sever-ul de discord, crezi ca ma poti ajuta cu un deban sau sa vorbesti cu un grad mai mare staff daca imi poate da unban ? Numai stiu de ce am luat ban, dar din ce imi aduc aminte stiu ca ma certasem cu cineva, sau macar daca poti sa vorbesti cu Owner-ul, poate imi da el, daca crede ca merit. : -haZe-#6968
      Salut, am jucat ieri si cred ca mi am gresit numele, cum pot sa mi aflu numele de ieri, am gresit ceva litera… si nu as pierde tot pe survival.
      Salut!

      Imi poti spune te rog frumos ce putem castiga pe Survival Explorer (TITAN) daca ajungem pe locul 1,2 sau 3 la tournamentele dupa /xlt?

      Multumesc.
      salut,in fiecare seara cand incerc sa ma joc pe factions serverele sunt offline,va rog fixati le asta se intampla de saptamani incontinuu si eu am luat rank special pt acel gamemode,-Urashikki
      salut , stateam si ma jucam pe assasin si dintr o data am primit ban permanent.Nu stiu de ce am primit deoarece hack nu stiu sa imi bag pt ca sunt ff prost.Singura explicatie logica ar putea fi ca am scris in chat *sack*.
      Salut , am intrat din greseala pe sectiunea faction cu hack si mi-am luat ban eu joc pe anarchy server daca ma poti ajuta te rog mai am concediu saptamana asta si jucam cu colegii pe anarchy am si iteme si baza la 50k blocuri de spawn daca ma poti ajuta te rog din sufelt ca dupa ma intorc la munca iar si nu mai am timp ( am cont premium) Goldiebmx
    • Loading…
    • Loading…
    • Loading…