Jump to content
Este foarte important ca toți jucătorii să citească și să înțeleagă regulamentul serverului, deoarece nu vom accepta scuzele precum: nu știam! ×
It is very important for all players to read and understand the rules of the server, because we will not accept excuses such as: I did not know! ×

Survival Explorer Reclamatie - [ Elite ] Gobi667

Recommended Posts

Numele tău: Selbstmord

Numele reclamatului: Gobi667

Motivul reclamatiei: A inceput sa distruga un "trap" cu creative si a ucis in membru din echipa mea.

Dovadă video/poza: RWQb99b.png

Descrierea incidentului: Eu cu inca 2 prieteni am inceput sa facem trap, nu dau detalii. Am plecat sa-mi iau ceva de mancare si cand vin astia doi imi spun ca Gobi667 a venit la ei cu creative a inceput sa distruga tot si sa-i ucida. A mai primit si mute pentru limbaj din cate mi-au povestit.

Data și ora incidentului: 13.01.2021 | Ora: 21:55 - 22:10

O sa mai adaug cateva detalii: Stiu ca dovezile nu sunt suficiente, poate nici martori nu am ca sa ma credeti pe cuvant, dar cer ca cineva sa-l supravegheze daca este posibil.
Apropo Gobi667, daca vezi acest topic sa stii ca o sa-ti facem o statuie in numele tau.

• Like 1
  • Manager Minecraft

Salut.

In primul rand, vreau sa iti multumesc pentru implicarea ta in comunitatea noastra.

In al doilea rand, din dovada prezentata de tine nu ne putem da seama ce se intampla, cel mai bine ar fi fost o dovada video in care se vede ceea ce face respectivul. 

In concluzie, nu putem face nimic pe baza dovezilor oferite.

Topic Closed.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...