Jump to content
Este foarte important ca toți jucătorii să citească și să înțeleagă regulamentul serverului, deoarece nu vom accepta scuzele precum: nu știam! ×
It is very important for all players to read and understand the rules of the server, because we will not accept excuses such as: I did not know! ×

Recommended Posts

Salut!  In prima poza, am o explicatie foarte clara. CampionthanYTUB, a fost la noi in team un timp, si a intrat cu ei. Cand am zis ez CampionthanYTUB fara team o faceam in semn de gluma, ca si cum karma.
In a doua poza CampionthanYTUB avea anti-knockback, am chiar si filmare cu asta si de accea am zis ez post, dar nu i-am mai facut post, pentru ca, sa fiu sincer imi era lene+m-a ajutat putin 
In a treia poza eram pe disord si radeam de PriPas.
Nu cred ca am fost toxic!

• Manager Minecraft

Salut.

In primul rand, vreau sa iti multumesc pentru implicarea ta in comunitatea noastra.

In al doilea rand, dovezile prezentate sunt insuficiente, iar a doua poza atasate de tine este de pe "Skyblock spring" si tu ai facut reclamatia pentru survival-classic, nu au legatura una cu alta.

In concluzie, jucatorul nu o sa fie sanctionat, dar o sa fie avertizat pentru comportamentul acestuia.

Topic Closed.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...