Jump to content
Este foarte important ca toți jucătorii să citească și să înțeleagă regulamentul serverului, deoarece nu vom accepta scuzele precum: nu știam! ×
It is very important for all players to read and understand the rules of the server, because we will not accept excuses such as: I did not know! ×

Prison Reclamatie Ninja_Moca

Recommended Posts

Salut, iAnxietyy!

Inteleg ca esti suparat pentru sanctiunea acoradata. Mai jos iti voi lasa un link catre dovezile pe care le-am facut cand te-am sanctionat.

( http://imgur.com/gallery/4pwssFc )

In prima poza se vede cum ai spus un lucru care nu are ce cauta pe  chatul public, asadar ti-am acordat mute 1h. Dupa 2 minute mi-ai spus in /ac urmatorul lucru: "sabie=item din minecraft". Nu am spus ca nu este asa, dar in modul in care ai spus-o se intelege alt lucru. Ti-am spus sa ai grija si sa nu mai faci glume proate, tu urmand sa-mi spui: "tu esti o gluma proasta", asa ca te-am sanctionat cu ban 4 h pentru atitudine fata de staff, tu crezand ca-ti voi scoate sanctiunea de mute.

Sper ca nu se va mai repeta si ca ai inteles unde ai gresit, ca pe viitor sa nu se mai intample.

Toate cele bune, Ninja_Moca

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...