Jump to content
Este foarte important ca toți jucătorii să citească și să înțeleagă regulamentul serverului, deoarece nu vom accepta scuzele precum: nu știam! ×
It is very important for all players to read and understand the rules of the server, because we will not accept excuses such as: I did not know! ×

Recommended Posts

Numele tău: gl0ckedd

Numele reclamatului:ROBERTULE2

Motivul reclamatiei: imi da mute pentru faptul ca il injur in /msg. In msg ai voie sa injuri cat vrei. 

Dovadă video/poză: https://imgur.com/gallery/ipKnpkI

Descrierea incidentului: Am dat un mute de 30min si imi da mesaj cu '' hai lobby sa discutam ceva''. Dupa aceea mai dau un mute de 4h pentru limbaj familie si ma spameaza in /msg cu ''Tu nu ai instructajul facut, vino acum in lobby''-la care eu ii raspund ''Prietene, eu joc pe serverul asta de foarte mult timp asa ca nu veni tu la mine cu instructaje''

Data și ora incidentului: 22.02.2021 17:00 (pe acolo)

eu doar am vrut sa te intreb dc ai dat mute fara sa avertizezi ai intrat o dat ala din perspectiva ta pt prima oara caps si ai dat mute nu te am spamat am dat o data si am asteptat dupa ce ti am dat muteul ai inceput sa ma injuri mai mult si radeai de mn ca ti am dat nu am facut instrucatju eu nu am stiut ca nu am voie aya e acm

Salut,

Ne vom ocupa de donator pentru ca aceaste greșeli să nu se mai repete. Sancțiunea îți va fi scoasă din hist. 

Pentru alte probleme sau nelămuriri, mă poți contacta pe discord ( Fall1n#0001 ). Dacă mai întâmpini persoane care încalcă regulamentul, te așteptăm cu următoarea reclamație aici, pe forum.

- Best wishes and stay safe,
           BedWars Team.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...