Jump to content
Este foarte important ca toți jucătorii să citească și să înțeleagă regulamentul serverului, deoarece nu vom accepta scuzele precum: nu știam! ×
It is very important for all players to read and understand the rules of the server, because we will not accept excuses such as: I did not know! ×

Recommended Posts

numele meu :AlinMihaiVIP

numele reclamatului: Alina_2005k

motiv: deci , ANDREIMII a primit mute o zi de la consola , pentru ca a scris *izi* , iar Alina_2005k ia dat unmute pentru ca eu i am zis ca nu are voie sa de a unmute 

ora: 20:42

dovada: file:///C:/Users/alinm/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2021-04-07_20.37.43.png

plus dovada ca am luat mute 2h:unknown.png

Buna,

inteleg ca esti nervos deoarece ai vazut ca acel jucator a primit unmute, dar eu i-am dat unmute deoarce consola i-a dat mute gresit, prin asta vreau sa spun ca jucatorul  ANDREIMII a pus o  intrebare `Daca scriu ez imi iau mute?`, atunci consola a sanctionat cu mute deoarece ea are anumite cuvinte acolo pentru care sanctioneaza, ea nu ia in considerare sensul propozitiei, ea ia in considerare doar anumite cuvinte. 

aici este dovada pentru care i-am dat unmute acelui jucator: https://imgur.com/OMpxnRT .

Iar in legatura cu sanctiunea pe care ti-am oferti o, o sa-ti las dovada aici pe un link imgur, poti intra pe el, pentru a vedea toate pozele, iar eu te am sanctionat pentru atitudinea ta fata de staff: https://imgur.com/a/i314Voi .

Plus de asta aici este o dovada in care ai dat mute la acel jucator fara a stii motivul si in acelasi timp dupa ce i-am dat unmute, ti-am zis destul de clar ca a fost sanctionat gresit, https://imgur.com/1ZTst7Q .

Asta e tot ce am de spus, asteptam parerea managerului, iar daca nu esti lamurit cu altceva, poti lasa un comentariu mai jos. Multumesc!

alina, eu am dovezi ca mi ai dat mute 2h , pt ca ti am zis ca nu ai voie sa dai un mute ,consola da , poti sa te uiti cand da la cnv, el a scris acel cuvant , asa ca nu ai voie , o sa vb cu managerul sa vezi ,sau vb cu henriks9

Imi pare rau AlinMihaiVIP dar dupa cum vezi persona care a intrebat a spus daca va lua mute daca va zice ez iar consola i-a dat mute logic..Cand Alina i-a dat unmute, tu ai spus sa nu ii

dea ceea ce  este gresit deoarece a pus decat o intrebare la care botul a luat-o ca limbaj. Iar cand tu ai inceput sa spui ca nu are voie ceea ce e gresit. NU ai voie sa iei atitudine fata de staf si nu este corect sa sanctionezi tu atunci cand staff-ul este pe sectiune mai ales  cand a confirmat ca nu este nimic de sanctionat!

Deci aici se referea ca: O pers a luat mute de la consola cand a intrebat un lucru. Alina a dat unmute corect,, Iar tu vii si spui sa nu mai dea unmute  pt ca a luat mute corect.

Iar dupa ai venit si i-ai dat mute inapoi ceea ce este toatl gresit.. Si dupa ai primit mute pt ca ai avut atitudine fata de staf...

Imi pare rau sa iti zic dar atitudinea si reactionarea ta a fost TOTAL gresita si nu ai nici un pic de dreptate in ce ai spus.

P.s Herkis se ocupa de intav nu de staff dc ai vb cu el .

Termiant!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...