Jump to content
Este foarte important ca toți jucătorii să citească și să înțeleagă regulamentul serverului, deoarece nu vom accepta scuzele precum: nu știam! ×
It is very important for all players to read and understand the rules of the server, because we will not accept excuses such as: I did not know! ×

Recommended Posts

Numele tău: AsstroMC

Motivul reclamatiei: Mi am luat ban 

Dovadă video/poză: unknown.png

Descrierea incidentului: Efectiv mi-am facut cont premium am intrat doar o luna de zile incontinuu ca sa ma joc skyblock alaturi de prietenii mei s-a dat wipe iar apoi m-am enervat si nu m-am mai jucat pe server si cand mi-a revenit chefu si am vrut sa intru cica mi-am luat ban pe motiv toxic ci nu numai eu ci si fratele meu.(contul meu vechi nonpremium AleZz putet iverifica ca ma joc de f muult timp pe gamster si nu am gresit nimic!)

Data și ora incidentului:Nu mai stiu exact

Multumesc, si sper sa mi iau unban!(Daca se poate cat de repede posibil deoarece as dorii sa ma reapuc de sv alaturi de 20 prieteni)

• 1 month later...
  • Manager Minecraft

Dacă ați fost sancționați pentru: reclamă, daune aduse serverului sau de unul dintre administratori, cererea va fi respinsă fără alte precizări.

:tc:

• Bupi_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...