Jump to content
Este foarte important ca toți jucătorii să citească și să înțeleagă regulamentul serverului, deoarece nu vom accepta scuzele precum: nu știam! ×
It is very important for all players to read and understand the rules of the server, because we will not accept excuses such as: I did not know! ×

Recommended Posts

Numele tău: shaiiko_

Numele reclamatului: Daniell214

Motivul reclamatiei: ban degeaba + motiv complet gresit

Dovadă video/poză: https://imgur.com/kMQ1Nmb

Descrierea incidentului: eram pe o insula cu inca 5 playeri. Ei mi au oferit o suma de bani pentru niste rod-uri. Dupa accea ma plimbam pe langa respectivii deoarece nu aveam ce sa fac mai bun. Si deodata ma trezesc cu ban de la Daniell214 pentru "auto-fish"(eu care nu am pescuit deloc). Am vorbit cu el pe discord si m-a intrebat daca sunt conturile mele ceea ce inseamna ca a banat pe ghici, nu era sigur daca acelea erau conturile mele si nici nu erau. In primu rand nu aveam de unde sa stiu initial ca acele conturi folosesc auto fish. Puteti da /alts, acelea nu erau conturile mele

Data și ora incidentului: 27.04.2021 2:00

Salut shaiiko_ inteleg ca esti suparat si vrei sa afli multe informatii despre modul in care ai fost sanctionat. Ai fost sanctionat pentru complice hack! Da, ai dreptate, ai fost sanctionat numai din suspiciune si da, ai dreptate si cand zici ca motivul a fost unul gresit initial. Eu neavand acces la a vedea daca acele conturi sunt ale tale sau nu am fost nevoit sa presupun ca atunci cand stai cu 5 conturi noi in jurul tau, care nu se misca deloc, care pescuiesc ca niste robotei si care incep sa pescuiasca din secunda in care le-ai dat un rod ca sunt ale tale si ca esti vinovat de folosind un client de autofishing, pana in dimineata urmatoare cand vei verificat de legatura dintre tine si acele conturi. Aparent acele conturi nu erau ale tale intr-adevar, insa dupa cum se vede si in filmarea de mai jos, este evident ceea ce se intampla acolo, si de aceea ai fost sanctionat pentru complice hack!

https://www.youtube.com/watch?v=gb9nbd-Kjns

Daca mai ai ceva de adaugat imi poti raspunde in acest topic! Toate cele bune!

Ok, inteleg, dar de unde crezi tu ca eu stiam ca playerii folosesc auto fish? Nici nu m am uitat sa vad daca pescuiesc. Eu doar le am oferit rod urile si gata. Cand am vazut ca toate conturile au dat disconnect, m am speriat si eu.

Cu drag,

shaiiko_

• Sad 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...