Jump to content
Este foarte important ca toți jucătorii să citească și să înțeleagă regulamentul serverului, deoarece nu vom accepta scuzele precum: nu știam! ×
It is very important for all players to read and understand the rules of the server, because we will not accept excuses such as: I did not know! ×

Recommended Posts

Numele tău: PecuratZz

Numele reclamatului: StefanSmecheru

Motivul reclamatiei: Cerere unban. Unfair ban

Dovadă video/poză:https://imgur.com/a/h8hDOCj

Descrierea incidentului: vorbeam cu el despre faptul ca mi se pare ca imi da target pe the pit, iar cand a spus ca nu imi da target eu il intebam de ce ma urmareste de la spawn prin toata harta ca sa ma omoare... la fiecare respawn, si il rugam sa nu o mai faca, dar mi-a dat ban 4 ore pentru "atitudine fata de staff"...

Data și ora incidentului: 21:02//27.04.2021

Salut, PecuratZz!

Inteleg ca esti suparat si ca doresti mai multe informatii despre modul in care ai fost sanctionat. Mai jos vei gasi dovezile in urma carora am ajuns la decizia sa te sanctionez cu ban 4h pentru "Atitudine Fata De Staff".

https://imgur.com/a/FmuQlMz

Pe link-ul de mai sus este un numar de 11 poze in care ma luai peste picior si ma tratai cu lipsa de respect. Totul a inceput de la o acuzatie ca ti-am dat target, acest lucru fiind imposibil deoarece eu intrasem pe sectiune si sarisem la pvp cu cateva secunde inainte. In primul rand, ti-am explicat foarte clar modul in care target-ul se sanctioneaza pe sectiune, mai exact faptul ca este permis sa urmaresti o persoana pe mapa, target-ul considerandu-se eliminarea aceluiasi jucator in mod repetat, la fiecare respawn. Dupa ce ti-am explicat acest lucru, ai continuat cu aceasta atitudine deranjatoare pentru mine, ma luai peste picior, erai arogant si nu prezentai nicio schimbare dupa cele 2 avertizari. Daca esti de parere ca un membru staff incalca regulamentul, trebuie sa il reclami pe forum sau manager-ului sectiunii, bineinteles, cu o dovada, nu sa il tratezi astfel. 

Iti urez o seara frumoasa in continuare.

Semnat,

StefanS

• Nucklo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...