Jump to content
Este foarte important ca toți jucătorii să citească și să înțeleagă regulamentul serverului, deoarece nu vom accepta scuzele precum: nu știam! ×
It is very important for all players to read and understand the rules of the server, because we will not accept excuses such as: I did not know! ×

Assasins Reclamatie _AcuteLegitman_

Recommended Posts

Numele tău: Getkilled

Numele reclamatului: _AcuteLegitman_

Motivul reclamatiei: Mute fara motiv clar

Dovadă video/poză: https://prnt.sc/12bubiq

Descrierea incidentului: Respectivul m a intrebat daca m am intalnit cu doamna veta de pe centura, iar prin pura coincidenta eu l am intrebat daca pe mama sa o cheama veta pentru ca asa imi zisese un baiat pe discord. Nu am jignit niciun membru al familiei sale. A fost o pura coincidenta, iar acesta a acordat mute incorect

Data și ora incidentului: 01.05.2021, 01:00

in primul rand nu am prieteni, in al doilea rand de ce i-as spune cuiva cum o cheama pe mama ?  pe mama nici nu o cheama asa, nu este niciun player de pe sv sa fie din orasul meu ca sa stie cum o cheama pe mama, dansul a facut referiire la un rekt, s-au comeback, si a facut referire ca maica-mea e *Cenzurat*ituata de pe centura, el incearca sa imi faca multe reclamatii de ceva timp pe motive proaste, ma intreba in chat incontinuu daca ii dau target, si daca ziceam da aveam ban, si el astepta sa imi faca screen, atat am avut de spus,multumesc pentru intelegere

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...