Jump to content
Este foarte important ca toți jucătorii să citească și să înțeleagă regulamentul serverului, deoarece nu vom accepta scuzele precum: nu știam! ×
It is very important for all players to read and understand the rules of the server, because we will not accept excuses such as: I did not know! ×

Recommended Posts

Vreau sa fac o cerere de unban pe contul cu numele XXmagicXXV2.Ban-ul a fost dat pentru motivul ,,Reclama'',dar pot dovedi ca in seara de 28 iunie 2020 nu eram acasa eram plecat la un prieten.Fac cerere abea dupa un an aproape deoarece cand am vazut ca am luat ban am decis sa ma las de acest joc,dar acum ceva timp am primit un mesaj de la niste prieteni sa ne apucam impreuna,iar eu avand ban nu pot sa ma joc cu ei.Doresc sa luati in vedere ca aveam grade pe mai multe sectiuni,iar pe cea principala pe care ma jucam adica skyblock air aveam elite cu warrior nick/schimbarea culorii la nume plus destroyer,iar cea secundara era gta,iar pe aceasta aveam supreme.Mai aveam si pe alte sectiuni grade,Acest cont este al doilea pe care am primit ban,primul era XXmagicXX,dar si pe acela am bagat bani.Doresc sa luati in considerare ca sunt sute de euro daca adunam ambele conturi.Mai jos las dovezile care confirma ca nu eram acasa in seara de 28 iunie 2020 si se poate vedea si ora.Multumesc

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Acum 4 ore, HankyFace a spus:

Salut, 

Sanctiunea este corecta indiferent daca ai fost tu sau nu pe cont.

am mai facut o noua cerere cu dovezi in care am mentionat mai multe lucruri.te rog sa o citesti si pe aceea

Acum 4 ore, HankyFace a spus:

Salut, 

Sanctiunea este corecta indiferent daca ai fost tu sau nu pe cont.

uita te si la mine te rog. Salut

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...