Jump to content

Robert

Discutii libere

Recommended Posts

Ce photoshop folosesti?Ai incercat sa il reinstalezi?

Versiunea de Photoshop O Gasesti aicia -> Click

Nu am incercat nimica , nici o modalitate sa rezolv problema .

Nu totul se bazeaza pe retart P.c Sau reinstalare :iobagg:

Ce photoshop folosesti?Ai incercat sa il reinstalezi?

Versiunea de Photoshop O Gasesti aicia -> Click

Nu am incercat nimica , nici o modalitate sa rezolv problema .

Nu totul se bazeaza pe retart P.c Sau reinstalare :iobagg:

Incearca sa desinstalezi complet photoshop-ul si descarca-l din alta parte. Daca nici asta nu rezolva e posibil sa fie din cauza windows-ului ce necesita reinstal.

Problema a fost cauzata de la un update

Zilele astea am dat un up-date general .

Si cred ca asta a fost cauza ,

Acuma se functioneaza normal Nene Photoshop

# Multummesc PenTru Efortul Depus !

Vreau sa stiu de ce as da psd-ul lucrarilor mele? Nu mi se pare corcet. Cel care le vede le poate fura fara nici o problema. Nu am nici o protectie.

Vreau sa stiu de ce as da psd-ul lucrarilor mele? Nu mi se pare corcet. Cel care le vede le poate fura fara nici o problema. Nu am nici o protectie.

Psd-ul este necesar pentru a ne putea seama daca lucrarile sunt facute de tine sau sunt luate de pe net. Nimeni nu iti poate fura lucrarea daca faci un ss, il pui pe imgur si dai link-ul atunci cand iti este cerut.

Am o problema cand .

Cand folosesc linie tool , nu imi mai dai aceea forma linie ci imi da sageata sau forma unui avion de hartie pentru cei care stiu cum arata .

Cum pot sa o rezolv problema ?

Am o problema cand .

Cand folosesc linie tool , nu imi mai dai aceea forma linie ci imi da sageata sau forma unui avion de hartie pentru cei care stiu cum arata .

Cum pot sa o rezolv problema ?

Esti sigur ca ai selectat line tool si nu custom shape tool?

Nu functioneaza , acesta a fost primul lucru pe care l-am facut cand am intampinat aceeasta problema .

Este vorba de compozitia layerelor din line tool , au fost sterse (presupun)

Care este cel mai bun designer de pe această comunitate? M-am uitat la multe portofolii şi degeaba aparent.

Care este cel mai bun designer de pe această comunitate? M-am uitat la multe portofolii şi degeaba aparent.

"degeaba" Nici tu nu faci lucrari prea minunate, m-am uitat la portofoliul tau. Poate nu mai pui intrebari d-astea aici, si intrebi ceva important si serios. Next o sa ai warn pentru post-hunt.

"degeaba" Nici tu nu faci lucrari prea minunate, m-am uitat la portofoliul tau. Poate nu mai pui intrebari d-astea aici, si intrebi ceva important si serios. Next o sa ai warn pentru post-hunt.

Discuţii Libere... Am postat o întrebare legată de GFX. Unde este post-hunt mă rog?... Dacă nu aici, unde ar trebui să întreb? Nu văd să fi spus că-s cel mai bun, dar GFX designerii sunt sub limita aşteptărilor mele.. Mă consider FOARTE slab, nu m-am considerat vreodată bun, sau ceva de genul..

Avertizezi un Membru dintr-un motiv de invidie , stiu ca esti fata mami si nu iti place sa fi luata peste "peg" .

Plus Nu ai fost in stare sa imi raspuns la Problema mea legata de Linie Tool iar acuma avertizezi verbal un membru fara un motiv intemeiat ?

Post-hunt: este atunci cand un utlizator posteaza mesaje gen: "gg,bravo,frumos,etc" doar de dragul de a face posturi. 

In nici un caz "Mr Boss" nu a facut post hunt , data viitoare cand avertizezi un membru documenteaza-te .

Avertizezi un Membru dintr-un motiv de invidie , stiu ca esti fata mami si nu iti place sa fi luata peste "peg" .

Plus Nu ai fost in stare sa imi raspuns la Problema mea legata de Linie Tool iar acuma avertizezi verbal un membru fara un motiv intemeiat ?

Post-hunt: este atunci cand un utlizator posteaza mesaje gen: "gg,bravo,frumos,etc" doar de dragul de a face posturi. 

In nici un caz "Mr Boss" nu a facut post hunt , data viitoare cand avertizezi un membru documenteaza-te .

Mulţumesc că gândeşti. (nu, nu am jignit pe nimeni. Dacă e să se simtă cineva, treaba lui). 

Totuşi, am o întrebare adresată designerilor cu experienţă : De unde pot lua bordere GIF ? deţin un singur border, şi vreau să-mi lărgesc gama de bordere .

Poti sa faci o Cerere Pentru Anumite Resurse - In Zona - Tutoriale / Resurse - Click

Iar a doua varianta , poti sa cauti in Zona de resurse/Tutoriale sau mai simplu printr-o simpla cautare "search"

Poti sa faci o Cerere Pentru Anumite Resurse - In Zona - Tutoriale / Resurse - Click

Iar a doua varianta , poti sa cauti in Zona de resurse/Tutoriale sau mai simplu printr-o simpla cautare "search"

Mulţumesc, am văzut borderele.

Totuşi, am o nedumerire (e prima dată când folosesc bordere GIF, nu le ştiu pe toate) :

Modul meu de a pune un border GIF e de a da Open cu borderul, după pun lucrarea pe SCREEN.

Am întâmpinat o problemă : În photoshop arată bine, la save arată bine. Când e s-o pun pe imgur, toată imaginea e blurată...

Imaginea blurată : S0OrwwF.png x Imaginea bună : 05jKNnD.png

Ajutor?

Va rog imi da-ti gif-ul cu scantei verzi ???

Nu gasesc nicaieri !!!!

Acel effect nu e neaparat de pe net, e ceva ce se editeaza :finna:  poti sa schimbi usor culoarea la acele scantei sau orice alt giff mergand la hue/saturation ;)

Totusi uite YwIGQAL.gif