Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In  

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Home Forums Minecraft Store Leaderboard Club MuOnline Activity

Recommended Posts

Salut numele meu din minecraft este cristibanca.                                                                                                                                                                                                                                  nume anterioare din minecraft:asta e singurul                                                                                                                                                                                                                                     Varsta(Nota:Trebuie sa ai 14 sau mai mult sa aplici):15    ai acces la discord si la un microfon care fonctioneaza:Nu         ai posibilitatea de a inregistra videoclipuri cu minecraft?;Nu         esti fluent in anumite limbi straine?:da engleza       unde esti cel mai activ pe Xenon:pe prison si skywars     ce tipuri de minigame-uri joci?:skywars,prison,bedwars,survival     folosesti forumul in mod regulat?:da      cat timp vei acorda acestui grad?:2 ani     ai fost banat vreodata pe un server?Daca da spune pe ce motiv:nu         scenariu:presupunem ca este prima ta saptamana fiind Trial-Helper si tu ii dai mute unui jucator cunoscut.Prietenii lui incep sa spameze pe forum/pe conversatia de discord a serverului ca esti un Trial-Helper slab si ca nu te pricepi.Ce ai face?:nu le spun nimic si povestesc intamplarea lui unui superior.      daca ai unul/una,ce hobbi sau activitate te pasioneaza inafara de minecraft?:parkour.                             ati avut vreo experienta de moderare a serverului sau de conducere?:      ai citit regulamentul?:XenonMC#2018     comentarii aditionale:imi place foarte mult serverul si daca nu as lua helper nu m-as supara si as continua sa joc pe el              o seara buna tuturor ceau.

Eu chiar vreau sa devin Helper pentru ca vreau sa ajut oamenii de pe server (mai ales pe creativ si pe Asassins)

vreau sa dau cerere de helper fiindca vreau sa ajut  server ul si  playeri  vreau pe sectiuna survival explorer

Acum 1 minut, flavius23 a spus:

vreau sa dau cerere de helper fiindca vreau sa ajut  server ul si  playeri  mai ales pe (survival explorers)

Edited by flavius23

Nume:Mandi Robi

Varsta:15 ani

As vrea helper pentru ca imi place serverul si dau de oameni pe care le vrea sa le ajut si cu acest grad au avea si ei incredere in mine de aceea vrea gradul helper

Numele de minecraft:robiro

Buna seara!Ma numesc GreenLantern (Alex) si vreau sa fiu helper ca sa pot ajuta lumea de pe server, si sa ajut stafful.Multumesc!Am uitat sa mentionez ca am 14 ani.

Edited by GreenLantern

Salut,numele meu din minecraft este aZzaZo si parola este alexdani713 si doresc sa primesc grad helper pe sky block deoarece vreau sa ajut la acest server grozav si am peste 95 de voturi!Eu am 16 ani si sunt din judetul Buzau.

Edited by aZzaZo

Din pacate nu ai dovezi pentru VOTURI/ORE 

De la mine ai un Contra !!