Jump to content

SandroKing ✔

Portofoliu Sandro .

Recommended Posts

Nick:SandoKing

*Lucrare:LjHWLaB.pngU8N7vnS.gif9VXh866.pngfHAsrqQ.pngR6YyOUp.png

*De cat timp lucrezi in Photoshop : De cateva saptamani . Dar de ieri m-am reapucat 

*Pe ce tipuri de lucrari te bazezi mai mult:Avatare , Semnaturi si Logo-uri

*PSD [OBLIGATORIU]:O sa le prezint cand o sa trebuiasca

*Alte precizari:Nimic

• Like 2

Mai urmareste tutoriale de blur si text, wm-ul trebuie sa fie mic si sub text, foloseste alte font-uri , fi mai creativ KW

Text-ul secundar poti sa il pui unde vrei , nu are nici o treaba .
Din cate vad eu la Blur te descurci asa si asa , folosesti un Blur Foarte puternic Incearca sa il pui la Opp de 70%.
La Redimensionare ai probleme ( ctrl+T si cand tragi de muchi ti apasat tasta shift )  incearca sa fie cat mai vizibila imaginea. Ci nu sa o stramtoresti sau sa fie pixelata , Cand redimensionezi Nu te folosi de Punctele de latime. ( Prea des , Daca ai probleme)
Culoarea text-ului trebuie sa fie cromatica cu lucrarea , ca sa aiba un aspect placut al culorii .
De exemplu cum ai facut la semnatura .
Iar cu text/font-ul nu am ce reprosa nici eu nu ma prea ma descurc la capitolul acela.
Si in rest sa inveti elementele de baza.

Edited by EnderMax

dHhLFAZ.png Cea mai smechera textura ever =D

Acum 17 ore, EnderMax a spus:

Text-ul secundar poti sa il pui unde vrei , nu are nici o treaba .
Din cate vad eu la Blur te descurci asa si asa , folosesti un Blur Foarte puternic Incearca sa il pui la Opp de 70%.
La Redimensionare ai probleme ( ctrl+T si cand tragi de muchi ti apasat tasta shift )  incearca sa fie cat mai vizibila imaginea. Ci nu sa o stramtoresti sau sa fie pixelata , Cand redimensionezi Nu te folosi de Punctele de latime. ( Prea des , Daca ai probleme)
Culoarea text-ului trebuie sa fie cromatica cu lucrarea , ca sa aiba un aspect placut al culorii .
De exemplu cum ai facut la semnatura .
Iar cu text/font-ul nu am ce reprosa nici eu nu ma prea ma descurc la capitolul acela.
Si in rest sa inveti elementele de baza.

=D la Opp le pun eu dupa ochi unu 70 unu 80 fac cumva sa arate mai frumos cu Textul mai lucrez si imi trebu mai multe grandieruri la text deci o sa caut pe youtobe  .

Edited by SandroKing
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...