Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In  

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Home Forums Minecraft Store Leaderboard Club MuOnline Activity

Alex_kar

Propunere assassins

Recommended Posts

* Nick-ul tău:Alex_kar

* Propunere: Sa se schimbe harta cu una mai mare unde se pot ascunde chesturile nu sa stea toate la vedere si sa avem loc sa exploram, NU sa avem senzatia ca stam intr-o cutie.Eu sugerez mapa de acum un an. Era o harta maricica, cu 2 insule si in care se putea modela totul foarte usor, unde se putea aduce modificari foarte usor. Este adevarat ca era putin lag pe ea dar o data cu wipe-ul poate se rezolva. (inainte cand jucam, acum un an pe gamster pe assassins filmam video-uri cu hackeri si am prins unele faze din mapa veche, poate o reaminstesc administratorilor si o gasiti: 

* Cum crezi că ar influența propunerea ta această comunitate : In bine deoarece multi playeri se plang de mapa actuala si mapa veche a fost ceruta de foarte multe ori. 

* De ce crezi că această propunere ar fi utilă pentru această comunitate? :Am avea loc unde sa facem pvp. Pe mapa asta se ascundeau foarte usor chesturile cu emeralde si restul chesturilor unde primeai ceva deosebit,  se ascundeau parkoururi foarte usor, Nu mai avem senzatia efectiv ca stam intr-o cutie. Multi playeri s-au lasat din cauza inlocuirii acestei mape minunate si asta i-ar aduce inapoi. 

* Subserver:Assassins

* Alte precizări:  Sper ca aceasta propunere sa fie luata in considerare. Eu si cu alti playeri ne dorim cu ardoare sa se bage din nou harta, era una minunata in opinia mea. 

Si mie imi e dor , si eu vreau inapoi mapa dar era lag , dar erau playeri inainte care stateau , se jucam de grad ul de a face Max Rank

Eu as vrea  sa se bage inapoi

:pro:

Ar fi o idee sa se bage măcar pentru 1-2  luni mapele vechi de pe anumite secțiuni(SkyPvP, Assassins, etc), sa ne reamintim de ce am jucat pe acest server și de toate clipele frumoase pierdute din trecut.Te înțeleg ce vrei sa spui Alex, și eu am trecut prin asta... 

:pro: Cum a spus Liviu sa fie atât pe Assassins cât și pe Sky pvp hărțile vechi.

Sincer imi este dor de harta veche dar cauza destul de mult lag dar totusi de la mine ai :pro:.

Bafta!

Ideea aceasta este una minunata, Imi amintesc de clipele frumoase cand jucam pe aceasta harta. Motivile mi se par destul de convingatoare si sper ca aceasta propunere sa fie luata in considerare :pro:

Mapa veche este geniala , am jucat destul de mult pe acea mapa si mi-a placut , era mare si puteai sa te bati in mai multe locuri , multe case , un castel si spawnul . Erau multe detalii + era fain si conceptul de rankup de pe vechiul asassins gen dadeai bani ca sa urci intr-un grad si iti dadea un kit destul de bunicel.

Mi se pare o idee foarte buna. Sunt de acord cu tot ce ai zis.:pro:

Edited by xAnna

Ideea ta este faina , assasinsinsul vechi era mai misto, si mie chiar imi da impresia cand intru in arena ca sunt intr-o cutie, inghesuit cu alti jucatori :pro:

O idee foarte buna , o harta noua ar fi foarte frumoasă. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Social Media: Back to top
Gamster.org | gaming is not a crime!