Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In  

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Home Forums Minecraft Store Leaderboard Club MuOnline Activity

Sign in to follow this  
Gogosica

Propunere PvP

Recommended Posts

Nick-ul tău: ShadowExtremePvP

* Propunere:  sa se anuleze chestia cu iteme din gamemode la pvp, sau cel putin sa se schimbe designul la Creative by ... si sa cand omoram respectiva persoana cu itemele din gmc sa le putem lua

* Cum crezi că ar influența propunerea ta această comunitate : mai bine pentru ca toti eliti de pe skyblock air vin cu iteme din gmc care nu pot fi revendicate, ceilalti ne straduim sa facem seturi cand ei apasa pe o rotita si gata, ei vin de 7000 ori si dupa se cred smecheri ca sunt buni...

* De ce crezi că această propunere ar fi utilă pentru această comunitate? : unii oamenii dau rage la chestia asta chiar am multi prieteni care se satura de asta si as spune sa se scoata accesul la iteme din gmc, sa le putem revendica

* Subserver: sectiunile unde se afla /warp PvP

* Alte precizări:-

Shadow, inteleg asta dar totusi sunt 50 de euro.
                                                                             Ei, au donat foarte mult pe server si au ajutat comunitatea.
                                                                                     Tu vrei numa ca key_gaming sa iti multiplice iteme.
                                                                                             :contra:

Au donat 50 de euro, iar 50 de euro e ceva, nu cred că ar trebui sa rămân fără dreptul la pvp daca au donat 50 de euro :contra:

Acum 3 ore, OmxKnock a spus:

Shadow, inteleg asta dar totusi sunt 50 de euro.
                                                                             Ei, au donat foarte mult pe server si au ajutat comunitatea.
                                                                                     Tu vrei numa ca key_gaming sa iti multiplice iteme.

Nu ma gandesc la key prin acea propunete, stai calm fratele tau edward are chesturi multiplicate inainte sa se schimbe pluginu cu itm din gmc si ti le.a dat tie, nu te baga unde nu stii

Salut! Itemele din creative sunt strict permise pentru persoanele ce au acces la ele.. exact ca la kit-uri! Ai Elite , ai iteme gmc , nu ai elite.. simplu! Nu ai iteme gmc!

Mie mi se pare o propunere utila, la pvp, jucatorii normali sparg iteme, le pierd cand mor, etc. iar cei cu Elite pot sa vina non-stop, lucru care este cam prea "Pay to win", avand in vedere ca jucatorii normali nu pot sa colecteze itemele lor. PvP se face pentru a castiga iteme, anularea acestui lucru face ca PvP-ul sa piarda din interes si sa nu mai fie distractiv aproape deloc.

Nu cred ca acces-ul jucatorilor cu iteme din gamemode 1 cel putin la /warp pvp este o idee buna. Faptul ca pot sa construiasca pe insula, avand acces la orice block mi se pare ca este in de ajuns.

De la mine ai :

:pro:

Sunt 50 de euro pana la urma urmei si ei au donat,nu conteaza ca la pvp sa-u alt ceva multiplica itemele.Ei au donat pentru grad si nu poti sa le strici distractia.Exemplu le ei gradul ca au multiplicat un spawner sa-u o sabie.De la mine ai::contra:

Da si mie mi se pare mai bine, stiu ca oameni doneaza 50e pentru acest avantaj dar poate sa-l foloseasca pe insula lor sa construiasca etc,la pvp este foarte nedrept cu iteme din gamemode1 pentru ca unii jucatori se bat cu iteme non gm1 si daca cineva moare (elite) nu se poate lua nici un item si acel jucator isi strica itemele :pro:

• Like 1