Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In  

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Home Forums Minecraft Store Leaderboard Club MuOnline Activity

piuamaster

Propunere minigame nou

Recommended Posts

* Nick-ul tău: piuamaster

* Propunere:  sa se adauge un minigame nou numi "Wool wars", in acest minigame toti concurenti sunt intr-o arena inalta, cu platforme plutitoare si chesturi care contin armura,unelte,arme si blockuri de lana. Scopul este de a nu muri, dupa cateva secunde dupa inceput podeaua va creste si va omora pe oricine o atinge. Concurentii trebuie sa foloseasca blockurile de lana sa se duca cat mai sus pentru a nu muri, in timp ce pot folosi armele luate din chesturi pentru ai da jos pe ceilalti.

* Cum crezi că ar influența propunerea ta această comunitate : in bine

* De ce crezi că această propunere ar fi utilă pentru această comunitate? : este un minigame destul de distractiv si cred ca ar fi placut de foarte multi playeri, mai ales de mine 😄

* Subserver: mc.gamster.org

* Alte precizări:  sper ca se va adauga.

Sunt destule secțiuni pe care playerii pot intra, dar propunerea ta îmi place și minigame ul pare interesant. 

Sunt câteva minigame uri care în permanenta au 0 jucători. Ar trb scoase și  înlocuite cu altele. 

Deci, revenind, mie îmi place propunerea ta.

:pro:

:contra: Se Aseamana ce-i  drept .. Cu Jump Down +  Sunt Destule mini-game care sunt puse in practica si nu cred ca este timp si pentru acest mini-game