Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In  

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Home Forums Minecraft Store Leaderboard Club MuOnline Activity

EmyRediezYT

Cerere Moderator =Emy=

Recommended Posts

• Prenumele tău: Emanuel;
  • Vârsta: Am 16 ani;
  • IP Discord: Emy#1785;
  • Motivele pentru care credeți că v-ați califica pentru funcția de Moderator Discord: Eu cred că mă voi califica pentru această funcție, deoarece sunt o persoană calmă, întotdeauna încerc să fac un mediu plăcut în jurul meu. Îmi place să aud părerea celorlalți, să îi înțeleg pe toți. Dacă primesc șansa aceasta, voi lucra în echipă, voi oferi sprijin celor care au întrebări și voi fi responsabil pentru tot ceea voi face.

Multumesc!

• Like 1
  • Dislike 2

Te-am văzut activ pe voice/discutii, m-ai atentionat pe privat cand intrau diverse persoane si încălcau regulamentul.

Pro

• Like 1
  • Dislike 2

Ești destul de activ pe discuții și pe voice, ești atent când cineva încalcă regulamentul și  avertizezi moderatorii discord legat de chestia asta. Pro. 

• Like 1
  • Dislike 2

Salut Emanuel

Este destul de activ pe voice/chat te vad un baiat serios.

De la mine ai un 

:pro:.

• Like 1
  • Dislike 2

Salut! Motivul acordat de tine este unul fain, imi place, insa, consider ca inca nu esti pregatit pentru aceasta functie. In plus, eu personal nu te-am vazut destul de activ pe #discutii sau pe alte canale, de voice sincer nu stiu, poate esti acolo activ, insa pe cele text nu te-am prea vazut. 
Imi pare rau, insa de la mine ai contra. Succes!

• Like 2

Buna, Emanuel!
Motivul spus de tine este unul destul de argumentativ, cat despre activitatea pe voice si chat, eu una nu te-am prea vazut!
Insa as vrea sa iti ofer o sansa.
Raspunsul meu este :pro:

• Like 1

Salut! Sincer sa fiu, nu te-am vazut pe voice. Iar pe chat scrii foarte rar. Imi place motivul scris de tine si inteleg ca vrei sa ajuti comunitatea dar vreau sa vad si dorinta ta de a face parte din aceasta echipa. Momentan nu vad motivatia ta de a deveni staff discord. Din pacate de la mine ai: :contra:

Edited by _PATZY_
  • Like 1

Poți face o cerere nouă peste 7 zile.
:respins: :tc: 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Social Media: Back to top
Gamster.org | gaming is not a crime!