Jump to content

Muduc

Scoala GFX

Recommended Posts

Nick : ZokoZEW
Varsta : 14 ani
Discord : Shadow S.A.M.P#9014
De cand lucrezi in PS? : jumatate de a n
De ce doresti sa inveti la scoala noastra? : pentru ca vreau sa invat mai multe de cat stiu si sa aduc lucruri frumoase.
Pe ce tipuri de lucrari vrei sa te focusezi? (Semnaturi C4D, Avatare, Logo-uri, Bannere etc.) : logo,semnaturi,banner,
Alte mentiuni : ❤️

Am să mă uit la prima lucrare , gif-ul nu a ieșit deloc.

Mai de lucrat la text , in rest tutorial-ul a fost parcurs.

Nota 7.

Următoarea lucrare este aceasta

Bună Muduc.

Eu voi fi noul tău "profesor" . Vreau să-ți spun felicitări deoarece ai obținut următoare lecție. Dar din păcate nu ai reuşit să iei nota maximă, nota acordată de mine fiind 8 deoarece poza nu arată bine la dimensiunea aceasta. Consider că ar arăta mai bine cu această dimensiune 150x250 . Pe lângă, asta mai ai de lucrat la textul secundar (scoala gfx) . Poți pune textul pe none iar ca şi font poți să foloseşti Wendy sau Visitor ,size-ul textului să fie 20 . În rest văd că te-ai descurcat bine . Dacă nu înţelegi ceva sau ai nelămuriri cu privire la o lecție să nu eziți să mă contactezi pe discord , id-ul meu este următorul [MrCristi#6206].

Astea fiind spuse următoarea lecție este acesta :

Nu uita să postezi creația în maxim 48h 😉.

Bună treabă Muduc , nota acordată este 8 .  Aş dori să-mi dai add pe discord . [MrCristi#6206]

Să trecem la următoarea lecție :

În loc de text-ul principal vei pune Gamster.

Să nu uiți să postezi lucrarea în maximum 48h.

Bravo Muduc . Nota acordată este 10 , bine lucrat . Chiar dacă acolo este un brush pus din greşeală .  

Trecem la următoarea lecție

Nu uita să postezi lucrarea în maximum 48h 😉

Bine lucrat Muduc ai obţinut următoarea lecție . Nota pentru acestă lucrare este 8 , deoarece mai ai de lucrat la text , în rest ai respectat tutorialul . 

Trecem la următoarea lecție :

Să nu uiţi să postezi lucrarea în maximum 48h 😉.

Bine lucrat Muduc , ai obținut următoarea lecţie . Scuzămă că am întârziat cu răspunsul , am fost ocupat cu examenele .Lăsând asta laoparte nota ta pentru acestă lucrate este 8 deoarece mai ai de lucrat la alegerea fontului pentru text cât şi la dimensiunile banner-ului . 

Astea fiind spuse trecem la următoarea lecţie :

Nu uita să postezi lucrarea în maximum 48h 😉