Jump to content

Lectorn

Cerere Helper Lectorn

Recommended Posts

• Prenumele tău: Robert
  • Vârsta: 17 ani
  • ID Discord: Lectorn#3772
  • Motivele pentru care credeți că v-ați califica pentru funcția de Helper Discord: Stiu sa ofer informatiile/ajutorul de care membrii serverului au nevoie rapid, bine si usor de inteles. Pot lucra in echipa foarte usor daca si ceilalti sunt dornici de asta. Pot fi atent la conversatie si sa pun cap la cap fiecare propozitie pentru a lua o decizie corecta. Avand in vedere ca ma integrez usor cooperarea nu va fi o problema si eficienta colaborarii cu ceilalti va fi usoara. Pot aduna idei, pareri si sugestiile membrilor pentru a intelege la ce trebuie lucrat mai mult. 
  • Like 1

Salut Robert ! Ma bucur ca ai aplicat pentru Helper Discord !
Esti activ pe chat dar mai rar pe voice dar se poate remedia.
Motivul este unul bun, imi inspiri incredere.

De la mine ai : :pro:
Daca vei fi respins poti sa revii cu o alta cerere peste o saptamana.

Buna,Robert! O sa incep prin a spune ca nu prea te vad activ pe chat, insa atunci cand ai fost te-am vazut destul de des ajutand jucatorii.                                                                                                                                                     Comportamentul tau este unul adecvat.                                                                                                                                                                                                                          Pe camerele vocale nu te vad prea activ, insa asta sunt sigur ca se va schimba daca vei fi acceptat.                                                                                                                                                                        De la mine ai::pro:

Salut Robert!
Te vad activ atat pe voice cat si pe chat.
Ai un comportament adecvat.
Am incredere ca te vei descurca cu acesta functie.
:pro:

Posted (edited)

Salut, Robert votul meu va fi :contra:deoarece:

• Nu te vad activ pe discutii.
  • Rareori te vad activ pe voice.
Edited by HappyDUDE

Salut robert! Cu parare de rau de la mine ai un :contra:.

Motivul pentru care iti dau contra este foarte vizibil. Stai on pe camere doar rareori.

Plus pe chat scrii foarte rar. Poti vedea si singur daca te uiti la mesajele trimise de tine pe discord. 

Sunt doar cateva in zilele ce au trecut respectiv Sambata/Duminica apoi sare la data de 02/05 si 16/04.

Dar cu o activicate mai buna poti revenii cu o alta cerere pe viitor.

Salut.
Te asteptam cu o alta cerere peste 7 zile.
Topic inchis.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...