Jump to content

MrCristi2017

Cerere Designer [MrCristi2017]

Recommended Posts

Numele: Dumitrescu Cristian 

Vârsta: 15 ani. 

Discord: [MrCristi#6206]20190520_223700.jpg

Ce program foloseşti : PhotoShop CS6

Ce lucrări nu poţi face? : Lucrările de tip Gif. În rest mă descurc cât de cât.

Fa o caracterizare despre tine: Eu maş descrie ca şi o persoană dornică să ajute  şi ambițioasă . O personă calmă şi răbdătoare  , pe scurt aşa maş descrie.

Un avatar + Screen PSD(Watermark Gamster.rog) :

20190520_224441.jpg

O semnatura + Screnn PSD:(Watermark Gamster.org) 20190521_161915.jpg

De cat timp lucrezi in acest program? : De 3 luni.

Link portofoliu (Obligatoriu) :

De ce crezi ca esti capabil de aceasta functie? : Având în vedere că am evoluat în aventura mea creativă în photoshop si alte programe de editare , asta se poate observa chiar si în lucrările mele mai vechi , bine nici acum nu ştiu să editez la perfecție dar sunt dispus să învăţ , oricum nu mai am multe de învăţat , poate am multe de aplicat dar acesta este altă problemă. Chiar şi aşa mă simt pregătit pentru acestă funcţie , nu am lucrări chiar aşa rele , realizez că nu sunt perfecte dar pentru moment eu consider că este bine.

Salut, am vazut ca faci cam toate lucrarile la fel, in sensul ca te pricepi foarte bine la efecte din cate am vazut si-mi place foarte mult asta, la text mai ai de lucrat, dar la forum sunt altfel avatarele daca ai observat, sunt bucuros sa te ajut daca ai nevoie de sprijin 😄  din partea mea primesti un :pro:, meriti.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...