Jump to content

Extrageorge1

Cerere Helper-Discord

Recommended Posts

• Prenumele tău: George
  • Vârsta: 13 
  • ID Discord: Extra George#6562
  • Motivele pentru care credeți că v-ați califica pentru funcția de Helper Discord: Consider ca m-as califica pentru aceasta functie deoarece sunt destul de activ pe serverul de Discord al comunitatii, ofer suport jucatorilor si avertizez persoanele care nu respecta regulamentul impus.

Esti activ doar pe canelele de voice ale staff-ului, doar azi ce te-am vazut pe chat.
Rar te-am vazut avertizand Moderatorii / Helperii Discord legat de jucatorii care incalca regulamentul.
Motiv ok dar nu-mi inspiri incredere suficienta.

Imi pare rau dar de la mine ai :
:contra:
Daca vei fi respins poti revenii cu o alta cerere peste o saptamana.

Buna George, ma bucur ca ai aplicat pentru Helper Discord, din cate am observat esti activ pe camerele publice, cand eram staff erai activ si pe cele de staff si avertizai stafful sa nu mai injure.

Esti activ cat de cat pe chat dar cred ca aceasta problema se poate rezolva, cu rabdare si calm. Avertizezi uneori jucatorii si le oferi support, imi spui uneori ce oameni injura/tipa/etc... cea ce ma influenteaza sa am incredere in tine si sa iti ofer o sansa.

!!! Daca vei fi respins te astept cu o noua cerere saptamana viitoare!!:pro:

Nu te am văzut on pe #discutii / canalele voice publice [doar o dată]

Dacă nu esti on  pe discutii automat nu te am văzut avertizand / ajuntând

Motivul bun, dacă vei fi respins te astept cu o nouă cerere si poate activitate mai mare

Votul meu este :Contra:

Te-am vazut mai activ in ultimul timp pe chat, ajuti membrii si ii avertizezi cand gresesc si pe camerele vocale ai inceput sa fi mai activ. De la mine ai  :pro:

Respins.
Topic inchis.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...