Jump to content

Fatal9510

Cerere Helper

Recommended Posts

• Prenumele tău:Robert
  • Vârsta:12
  • ID Discord:Fatal9510
  • Motivele pentru care credeți că v-ați califica pentru funcția de Helper Discord:Sa dau mute la cei care injura,jigneste,etc si sa ajut sv-ul

Buna Robert, 

Ma bucur ca ai aplicat pentru functia de  Helper Discord, mai jos vei gasi motivele care ma vor influenta sa votez cu PRO/CONTRA:

1. Nu te vad activ pe chat

2. Nu te vad activ pe camerele publice

3. Nu ajuti jucatorii

4. Nu avertizezi jucatorii

5. Motivul tau este unul banal si nu imi inspira incredere

Pe baza argumentarilor acestor motive votul meu este :contra:

!! Daca vei fi respins te astept cu o noua cerere saptamana viitoare !!

Salut, Robert! Imi pare rau sa te anunt, insa, pentru a face o cerere de Helper Discord, trebuie sa ai activitate. Din ce vad, tu abia ai intrat pe server, nu ai nici macar un mesaj. Pe langa asta, motivul este unul banal. De la mine ai CONTRA.
Daca doresti aceasta functie, iti sugerez sa faci activitate mai intai, atat pe canalele text cat si pe cele voice. Succes!

Nu te-am vazut activ pe chat si nici pe voice
Nu ajuti / avertizezi jucatorii
Nu te-am vazut vreodata avertizand moderatorii / helperii discord legat de jucatorii care incalca regulamentul
Motiv banal, nu-mi inspiri incredere

Imi pare rau dar de la mine ai
:  :contra:

1.Nu te-am vazut activ                                                                                                                                                                                                                                               2.Nu ajuti jucatori                                                                                                                                                                                                                                                        3.Ai un motiv banal care nu inspira incredere                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Votul Meu Este::contra:

Respins.
Topic inchis.
PS: +warn up celei de mai sus.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...