Jump to content

EmyRediezYT

Discord Cerere Helper Discord

Recommended Posts

Salut!

Cerere Helper =EmyRediezYT=

• Prenumele tău: Emanuel;
  • Vârsta: 17 ani;
  • ID Discord: EmyRediezYT#1785
  • Motivele pentru care credeți că v-ați califica pentru funcția de Helper Discord: Personal, cred că mă voi califica pentru această funcție deoarece sunt o persoană responsabilă. Îmi place să ofer suport, să ascult părerea celorlalți. Întotdeauna am încercat să ridic moralul celor din jur, să păstrez o atmosferă prielnică tuturor, un mediu în care ne putem desfășura activitățile fără nici un fel de reținere. Îmi place să cooperez, de aceea vreau să mă alătur echipei de moderare a serverului de discord. Am trecut prin multe, și astfel m-am maturizat, am învățat să fiu responsabil, și astfel, vreau să îmi ocup timpul liber ajutând această echipă. Am încercat până acum să ajut această echipă, adunând diferite dovezi în care anumite persoane au încălcat regulamentul, și am ajutat la sancționarea acestora. Am încercat să fiu activ pe camerele voice, atât pe cele staff cât și pe camerele publice. Îmi doresc această funcție și cred că sunt șanse să fiu acceptat datorită motivelor de mai sus. Mulțumesc! 🙂
  • Like 2
  • Confused 1

Esti activ pe chat dar pe voice mai rar, dar se poate indrepta
Atentionezi
Moderatorii / Helperii discord legat de jucatorii care incalca regulamentul
Nu ai un limbaj vulgar sau o atitudine necorespunzatoare
Motiv bun, imi inspiri incredere

De la mine ai : :pro:.
Daca vei fi respins poti revenii cu o alta cerere peste o saptamana.

• Like 1

Salut, Emy

Mă bucur că iti doresti să faci parte din acestă echipă din staff ul discord

Cum ai zis si tu, esti activ pe chat 

Avertizezi / ajuti - Activitatea 

Motivul este destul de bun,si formulat frumos

:pro:

• Like 1

Buna Emanuel, 

Ma bucur ca ai aplicat pentru functia de Helper Discord, mai jos vei gasi motivele care ma vor influenta sa votez cu PRO/CONTRA:

1. Esti activ pe chat

2. Esti uneori activ pe camerele publice dar cred ca aceasta problema se poate indrepta

3. Avertizezi jucatorii

4. Ajuti jucatorii

5. Motivul tau este unul foarte bun si imi inspira incredere

Dupa argumentarea acestor motive votul meu este unul pozitiv :pro:

!! Daca vei fi respins te astept cu o noua cerere saptamana viitoare !! Succes Emy!!

• Like 1

Salut, Emy! 

Ești activ pe chat cât și pe voice, ești o persoana responsabila și de încredere. 

Avertizezi playerii care spameaza pe chat și încerci sa rezolvi problema în cel mai  bun mod posibil.

De la mine ai: :pro:

• Like 1

Neata, Emy! Pentru inceput, vreau sa spun ca ma bucur ca ai aplicat pentru aceasta functie. 

Din ce am observat, esti activ pe chat. Te-am vazut si pe voice, dar, mi se pare ca mai mult stai pe canalele staff, adica poti incerca totusi sa stai putin mai mult si pe cele publice. Motivul consider ca este unul foarte bun si zic eu ca se observa ca iti doresti aceasta functie. 

De la mine ai PRO si iti urez succes! 

• Like 1

Salut.
Momentan este destul staff discord.
Topic inchis.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...