Jump to content

xAdelin

Creative Numele contului meu deja logat

Recommended Posts

• Numele tău: xAdelin
  • Numele reclamatului: xAdelin
  • Motivul reclamatiei: Numele contului meu (premium) deja logat...
  • Dovadă video/poză:  https://imgur.com/sSjpWEl   https://imgur.com/RjG38X2
  • Descrierea incidentului: Am zis sa incerc un server no premium romanesc si am vazut ca acesta este cel mai po*Cenzurat*r din Romania, cand am intrat pe server am sesizat ca numele contului meu (premium) este deja inregistrat pe server... Am zis ca daca fac un post pe forum poate o sa imi rezolvati problema.. Chiar nu am chef sa imi schimb numele pentru asa ceva. (In a doua poza puteti vedea profilul contului meu premium de minecraft de pe siteul oficial ''Minecraft.net'') app: stiu ca prefixul nu are legatura dar chiar nu stiu ce ar fi trebuit sa fac..
  • Data și ora incidentului: de fiecare data cand dau connect pe server

Fiind un server non premium asa ceva se poate intampla. Poti sa intrii cu alt cont sau sa schimbi numele contului premium, pentru ca poate acea persoana chiar se joaca si tine la cel cont.

Si eu am o problema de genul.Am 3 conturi,unul al fratelui meu CatalinJR2,unul i l am facut verisoarei mele mici cu numele Mirunascarlat iar cel pe care ma jucam eu IceCRUSHer ori are parola schimbata pe serv ori am uitat parola.Ideea e ca nu mai stiu parola la cont si am zis ca pot sa imi fac altul dar imi zice ca am numarul maxim de inregistrari.Am zis sa scriu pe forum poate ma ajuta cineva...VA ROG!!!