Jump to content

Recommended Posts

Numele tau: Getriix
Numele reclamatului: Zaratox
Data și ora: 17 40 11 septembrie
Dovada(poza/video): https://imgur.com/a/Ju3h16G
Motivul & descriere: Mie mi se pare o nedrepate sa dai ban asa .. astept o dovada a hack.ului si vreau ca un admin sau orice sa ma verifice la tot pc.ul sa vada ca nu am hack si nu am nimic. ma joc doar cu laby mode si acel admin Zaratox inainte sa imi dea ban imi zice ; ne mai auzim getriix . si pentru mine asta este o jignire este ca si cum ai spune hai pa ba scuzati limbajul fraiere . toata lumea spune ca am hack si nu ma verifica nimeni . nimeni nu imi spune hai getriix la o verificare . toti ma injura ca am hack si eu nu am nimic . dau destule cps si eu cred ca sunt bun la pvp . avand in vedere ca servarul are lag si ati observat asta eu am si un pc mai slab poate ca sunt buguri vizuale cand ziceti voi ca am anti kb pentru ca eu iau damage si ma duc in spate eu in locul vostru as incerca sa rezolv problemele astea . imi da ban aiurea fara sa ma verifice el fiind manager . si dupa cand ii cer si eu filmarea imi zice . mai incolo ca am treaba asta nu e atitudine de staff si sper ca totul sa se rezolve mai ales ca am bagat bani in servarul asta si am legend si warrior . Zaratox nu raspunde tu aici sa iti faci singur dreptate ! lasa alt staff!
Alte adăugari: Nu

Salut, un jucator ti-a facut reclamatie pe forum pentru hack. Dovada a fost vizionata de mai multi experti in pvp care au confirmat ca folosesti anti-knockback. Astfel ai fost banat pentu hack.  Avand in vedere ca esti la prima abatere o sa primesti unban. La urmatoare abatere vei primi ban permanent. :tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...