Jump to content

Sign in to follow this  
Dave_ds

BedWars Reclamatie Cyborg

Recommended Posts

• Numele tău:Dave_Ds
  • Numele reclamatului:Cyborg
  • Motivul reclamatiei: acuzat pe nedrept 
  • Dovadă video/poză: (screenshoturi facute de catre dgamerhd) 2019-09-11_19.57.40.png ( aici cyborg se referea la alt player cu nume similar) 2019-09-11_20.23.39.png ( aici a intrat dgheadsoccer in meci cu noi) 2019-09-11_20.29.12.png ( aici se vede clar cum dgamerhd e in fata lui cyborg care tot nu il credea)
  • Descrierea incidentului: Cyborg il acuza pe dgamerhd ca are 2 conturi diferite si ca se joaca pe unul cu hackuri si ca injura spunand ca e "hater".Cyborg spunea ca numele lui DGamerHD si al lui DGHeadSoccer erau similare si insinua faptul ca sunt aceeasi persoana.Dupa mai multe certuri Cyborg mi-a dat ignore pentru un motiv sau altul asa ca nu imi mai vedea mesajele.Fiindca cearta asta era degeaba am decis sa ne jucam sin oi cateva meciuri cand DGHeadSoccer a intrat in meci cu noi.Atunci am iesit toti din meci si am mers in lobby ca sa ii dovedim lui Cyborg ca afirmatiile lui sunt false.Atunci cyborg in mare parte ne-a ignorat. Mai tarziu mi-a spus mie ca faptul ca dgamerhd si dgheadsoccer au intrat in acelasi timp a fost "perfect timing" probabil crezand ca cei 2 sunt aceeasi persoana.
  • Data și ora incidentului: intre orele 20:00 si 21:00
  • Confused 1

Salut!

Vreau sa-ti spun cateva lucruri:

1)Eu doar am spus ca conturile seamana

2)Nu v-am dat ignore,intrasem in meci si in momentul in care ati scris voi pe /helpop am dat /hub si am vorbit cu voi

3)Nu am spus ca pe unul foloseste hack si injura,doar am zis ca s-ar putea sa joace si pe celalalt cont

Nu stiu ce sa zic de aceasta reclamatie,multe chestii scoase de nicaieri

O zi buna!

Salut.
Cyborg nu mai face parte din staff-ul server-ului nostru. 
Ne cerem scuze pentru acest inconvenient si te asigur ca incercam pe cat de mult posibil sa evitam sa se mai intample in viitor astfel de lucruri.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...