Mi-am luat mute pentru o ora , dece ? am injurat dar am folosit cenzura . Skatech mi-a dat mute pentru ce ? ca am folosit cenzura ? dau mai multe informati pe discord
FanBoy Tataru.#7320 mi-am luat ban si pe discordul vostru , nu stiu dece stafful nu isi face treaba ...
Am zis admin pe chatul de la Practice Pvp de 4 ori ca Alexandru_Cucu fugea de mine tot meciul , dupa a zis hai la 1 vs 1 slab . Dupa ce am zis ca nu pot sa imi iau mute pentru ca am cenzurat omu meu vine cu raspunsul asta * le-am citit am de doua ori
, am vazut ca s-a dat si mute pentru asta* ai vazut sau ai vazut ca sa dat mute la oameni care erau toxici , sunt activ pe Practice Pvp 24/18 sii ce sa vezi , nu am vazut pe nimeni *FOLOSIND CENZURA *am vazut ca s-a dat si mute pentru asta* unde ? ca eu nu am vazut bro * CA SE DA MUTE PENTRU A CENZURA CUVINTE URATE . Daca puteti sta o zi pe PRACTICE PVP sa vedeti cati copii de 11 ani care injura pe chat si adminul on nu face nimica . Vreau motiv pentu ce am luat mute ? am citit regurile de 3 ori , nu sunt *Cenzurat*
FanBoy Tataru.#7320 mi-am luat ban si pe discordul vostru , nu stiu dece stafful nu isi face treaba ...
Am zis admin pe chatul de la Practice Pvp de 4 ori ca Alexandru_Cucu fugea de mine tot meciul , dupa a zis hai la 1 vs 1 slab . Dupa ce am zis ca nu pot sa imi iau mute pentru ca am cenzurat omu meu vine cu raspunsul asta * le-am citit am de doua ori